Zwycięzcy w konkursie

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

UWAGA! Przypominamy zwycięzcom, że warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest potwierdzenie statusu ucznia. Odpowiednie wiadomości mailowe zostały wysłane do zwycięzców na podane przy rejestracji adresy mailowe. Zwycięzców, którzy nie przesłali jeszcze takiego potwierdzenia prosimy o niezwłoczną reakcję, jednak nie później niż do wtorku, 13.12.2016.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wystawę zwycięskich prac i wernisaż!
Szczegóły dostępne tutaj.


Michał Wlocka
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11, Zabrze

Mateusz Ciecierski
Liceum Ogólnokształcące ETE, Gliwice

Damian Kowalczyk
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Maciej Kowalewski
Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50, Warszawa

Artur Macha
Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Gliwice

Maciej Korczyk
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształczących, Gliwice

Wiktoria Bernat
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształczących, Gliwice

Mateusz Płonka
Liceum Ogólnokształcące ETE, Gliwice

Piotr Bieniek
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształczących, Gliwice

Iwo Plaza
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Michał Płonka
Liceum Ogólnokształcące ETE, Gliwice

Łukasz Maciejewski
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Gliwice

Paweł Mendzik
Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Gliwice

Jakub Michalski
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Kacper Rybus
Gimnazjum nr 5, Skierniewice

Kamil Kowalczyk
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Mateusz Susek
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Patryk Maciąg
Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Wrocław

Wiktoria Grześkowiak
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Katowice

Paweł Staszczak
Zespół Szkół, Jordanów

Damian Barszcz
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Gliwice

Anna Dąbrowska
Liceum Ogólnokształcące, Skierniewice

Patrycja Kępka
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Artur Bryniarski
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Kamil Dróżdż
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Gliwice

Mateusz Leszczyński
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Tadeusz Dmowski
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83, Warszawa

Marcel Król
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Daria Lisowska
Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Zduńska Wola

Sebastian Jasiński
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Krzysztof Łebek
Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Gliwice

Dorian Bajorek
Zespół Szkół nr 4, Czerwionka-Leszczyny

Mateusz Klecha
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Bartosz Chromy
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3, Gliwice

Karolina Stoksik
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Gliwice

Marek Waluśkiewicz
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Anna Zawadzka
Liceum Ogólnokształcące nr 5, Gliwice

Łukasz Sodawiczny
Gimnazjum nr 8, Ruda Śląska

Dominik Olbrycht
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice

Wojciech Książkiewicz
Publiczne gimnazjum, Czyżowice